E-Ticaret

E-Ticaret

E-ticaret konusunda profesyonellerle çalışın. Yıllık lisans ücreti ödemeden, modern ve profesyonel bir e-ticaret yazılımına hemen sahip olun.

İşletmelerin ürünlerini daha fazla kişiye ulaştırmak ve satışlarını artırmak için e-ticaret günümüzde büyük/küçük her işletme için zorunlu hale geldi. Modern, profesyonel ve hızlı bir ticaret yazılımı için tüm işletmelerin yanındayız!

Anahtar teslim projeler ile e-ticaret yazılımı için yıllık lisans kiralama ücreti vermeniz gerekmiyor. Online ticaret yazılımınızı kiralamak yerine satın alabilirsiniz. Yıllık binlerce lira tasarruf sağlayarak işletmenizi büyütün.

LAYSOS olarak sunduğumuz özellikleri diğerleriyle ne kadar kıyaslarsanız, bizi tercih etmek için o kadar sebebiniz olacak. Birçok markanın da kullandığı ve ihtiyacınız olan özellikleri sunuyoruz.

Kolay yönetim paneli

Kontrol paneli sayesinde sitenizi kolayca yönetebilirsiniz. Üstelik diğer yöneticilere ve satış temsilcilerinize de sitenizin istediğiniz bölümlerini yönetmesi için yetki verebilirsiniz.

Ek özellik için ek ücret yok

Birçok özellik sitenizin altyapısına kurulu olarak gelir. Bunları aktif/pasif hale etmek için diğer firmalarda olduğu gibi bir ek ücret ödemezsiniz.

Yıllık lisans ücreti yok

Siteniz için her yıl lisans ücreti ödemenize gerek yok. Yıllık olarak internette var olan her site gibi alan adı ve hosting ücreti ödemeniz yeterli.

Yüzlerce özellik bir arada

Sınırsız ürün/kategori ekleme; bilgi sayfaları oluşturma; kapıda, havale ve kredi kartı ile ödeme seçenekleri; hediye çeki ve kupon verme; kolay müşteri ve ürün analizi, pazarlama ve e-posta araçları; birden fazla dil ekleme gibi yüzlerce özellik bir arada.

Modern tasarımlar

Sektörünüze uygun modern bir tasarım ile rakiplerinizden her zaman daha iyi görünmenizi sağlarız. İsteğinize bağlı olarak da özel tasarımlar geliştirebiliriz.

Ücretsiz destek

Tüm müşterilerimize bize 7/24 ulaşabileceği destek e-posta adresimiz ve telefon numaramızla sürekli iletişimdeyiz.

Profesyonel E-Ticaret Uzmanları

Alanında Profesyonel E-Ticaret Uzmanları ile Çalışın

Birçok bilişim şirketine de yazılım, e-ticaret, SEO, Google reklam hizmetleri gibi konularda bizim destek verdiğimizi biliyor muydunuz? Biz, ihtiyacınız olan yazılım çözümleri sunarken siz sadece müşterilerinize ve satışlarınıza odaklanın.


Arzu ederseniz sektörden pay almanız için dijital pazarlama ve satış kanalları ile satış yapmanızı da sağlayabiliriz.

Tek Yapmanız Gereken Bizimle İletişime Geçmek ve İyi Bir Başlangıç Yapmak

İnternette ticaret yapmanın ayrıcalığını siz de LAYSOS ile yaşayın. LAYSOS olarak sunduğumuz özellikleri diğer firmalar ile ne kadar kıyaslarsanız, bizi tercih etmek için o kadar sebebiniz olacak.


İnternetteki sanal mağazanızı açmak ve tüm sorularınız için uzman ekibimizden ücretsiz destek alabilirsiniz.

Hedef Kitle Odaklı E-Ticaret

Sadece harika olmak yetmez.

E-ticaret konusunda harika işler çıkarmakla yetinmeyiz. Mükemmeliyetçi tutkumuz harika sonuçları keşfetmeye çalışırken her zaman daha da iyi sonuçların peşinden gideriz.

Bizimle iletişime geçin

E-ticaret yazılım hizmetleri konusunda bizimle şimdi iletişime geçin.

İletişim formu üzerinden yada aşağıdaki iletişim bilgilerimiz üzerinden bize ulaşmanız yeterli. Çok kısa bir süre içerisinde sizinle hemen iletişime geçip bilgi vereceğiz.