Kurumsal Kimlik

Kurumsal Kimlik

Profesyonel bir kurumsal kimlik çalışması ile şirketinizin güçlü, tutarlı, akılda kalıcı ve güvenilir bir imajı olması için çalışırız.

Kurumsal Kimlik Nedir?

Kurumsal kimlik, şirketinizin pazarlamada görünen yüzüdür ve şirketinizin kendisini ifade etmesi sağlar. Kurumsal kimlik, kurumun imzası niteliğindedir ve çok sık olmamakla birlikte belirli dönemlerde şirketin imajını güçlendirmek için yenilenmelidir.


Tüm firmaların pazarlama esnasında kurumsal kimliklerini kullanırlar. Güçlü bir tasarımla tanıtım yapılması firmaların geleceğini belirler. Kısacası bir kurumun müşterilerine kendini ifade etme şekline kurumsal kimlik denilir.

Çok iyi pazarlama çalışması yapabilmek için bir firmanın mutlaka kurumsal kimlik sahibi olması gerekmektedir. İyi bir kurumsal kimlik çalışması için tasarımların önceden planlanması, sloganların çok iyi seçilmesi ve kamuoyuna firmanın tanıtımı yapılması süreçleri kapsar.


Web tasarım, logo, kartvizit, dosya, antetli kağıt, fatura, zarf gibi şirketinizi temsil eden tüm profesyonel kurumsal kimlik çalışmaları için buradayız.


Kurumsal kimlik çalışmalarında her zaman harika işler çıkartan tasarımcılarla çalışırız. Bu zamana kadar oluşturduğumuz tasarımlarda hem her teorik hem de sektördeki tecrübelerimizle kurumsal kimliklere şekil verirken müşterilerimizden gelen revize taleplerini değerlendirerek neticeye ulaşırız.

 
 

Güçlü ve Tutarlı Olun

Oluşturulan kurumsal kimlik tasarımı güçlü ve tutarlı olmalıdır. Müşterilerinizin aklında kalıcı olabilmeniz için kurumsal kimliğiniz web tasarımdan kartvizite, dosyalardan zarflara kadar birbiriyle uyumlu olması profesyonel görünmenizi sağlar.

Akılda Kalıcı ve Güvenilir Olun

Firmalar için oluşturulan profesyonel kurumsal kimlik ile tüketicilerin aklında yer alırsınız. Diğer bir deyişle şirketinizin reklamlarının başarılı olmasında en önemli etkenlerden biridir. Kurumsal kimlik aynı zamanda müşterilerinize güven vermelidir.

Kurumsal kimlik tasarımı çalışması için başta Türkiye olmak üzere dünyanın farklı ülkelerindeki birçok ülkeye profesyonel hizmetler sunmak için en iyi tasarımcılar ile çalışırız. Müşterilerimizden aldığımız önerileri benzersiz bir şekilde tasarıma işliyoruz. Sadece harika olmanın yetmeyeceğini çok iyi biliyoruz. Mükemmeliyetçi tutkumuz harika sonuçları keşfetmeye çalışırken her zaman daha da iyi tasarımlar sunmanın peşinden koşuyoruz.

Siz de rakiplerinden ayrıcalıklı olanların dünyası LAYSOS'a hoş geldiniz! Aşağıdaki iletişim formunu doldurarak hemen bizimle iletişime geçin. Kurumsal kimlik oluşturma sürecinde işi profesyonel ellere bırakın.

Kurumsal Kimlik Teklifi Alın

Aşağıdaki form üzerinden kurumsal kimlik kapsamsında ihtiyaçlarınızı bize iletin ve fiyat teklifinizi hemen alın.

Yorumlar

Tümü