Google Ads

Google Ads ile satışlarınızı artırmak için Google'daki arama sonuçlarında sponsorlu reklamlar göstererek reklamınızı yapın. 1 milyondan fazla işletmenin kullandığı Google Ads'te şimdi reklam verin. Üstelik siteniz ziyaret edilmezse hiçbir ücret ödemezsiniz.

 

Google Ads hesabınızı şimdi birlikte oluşturmak ve detaylı bilgi almak için tek yapmanız gereken 0850 304 10 45 numaralı çağrı merkezini aramak yada aşağıdaki formu doldurmak.

 

SMS ile kayıt olmak için GOOGLE REKLAM yazıp 0850 304 10 45'e de gönderebilirsiniz.Google Türkiye Resmi Partner Reklam Ajansı

Yorumlar

Tümü
 

Neden Google Ads?

Daha fazla müşteriye ulaşın.

İnternet sitenize yeni ziyaretçiler çekmek, e-ticaret satışlarınızı artırmak, işletmenizin telefon trafiğini artırmak veya mevcut müşterilerinizin ilgi düzeyini yükseltmek gibi birçok farklı amaçlarınız olabilir. Google Ads sayesinde tüm bunları kolayca yapabilirsiniz.

Reklamlarınızı istediğiniz lokasyonda yayınlayın.

Reklamlarınızı belirli bir ülkede, ilde, ilçede hatta işletmenizden bir uzaklıkta bulunan müşterilere ulaştırmak için Google Ads kullanabilirsiniz.

Reklamlarınız işe yaradığında ücret ödersiniz.

Google arama sonuçlarında reklamlarınız göründüğünde değil; yalnızca reklamınız tıklanıp web siteniz ziyaret edildiğinde veya telefonla arandığınızda ödeme yaparsınız. Kısacası müşterilerinize ulaştığınızda yani reklamlarınız işe yaradığında ücret ödersiniz.

Google Ads uzman desteği alın.

Google Ads ile reklamlarınızı kendiniz kolayca yönetebilirsiniz yada destek için 0850 304 10 45 numaralı telefondan bize mesai saatleri içerisinde ulaşabilir yada e-posta üzerinden de 7/24 destek alabilirsiniz.


Reklamlarınız işe yaradığında ücret ödersiniz.

Ziyaret yoksa ücret ödemezsiniz

Potansiyel müşterileriniz reklamınızı Google arama sonuçlarında tıklayıp web sitenizi ziyaret ettiğinde veya mobil arama sonuçlarından ARA butonuna dokunup sizi telefonla aradığında ödeme yaparsınız. Diğer bir ifadeyle, Google Ads'te reklamınız işe yaradığında para ödersiniz.

İstediğiniz bütçe ile başlayın

Google reklamlarına ne kadar yatırım yapacağınıza siz karar verirsiniz. Kendinize uygun bir günlük bütçeyle başlayın ve daha sonra aldığınız sonuçlara göre bütçenizi ayarlayın. Birçok işletme günlük en az 20 - 30 TL bütçeyle iyi bir başlangıç yapmaktadır.

google adwords ilk sayfa