Google Reklam Verme

Tam olarak sunduğunuz ürün veya hizmetleri Google'da arayan potansiyel müşteriler sizi bulsun. Siz de yalnızca reklamınız tıklanıp web siteniz ziyaret edildiğinde veya telefonla arandığınızda ödeme yapın.

Google Reklam Verme

Ücretsiz Telefon Desteği 0850 304 10 45
TSI 09:00 - 19:00 arası hizmet vermektedir.

Google reklam hizmeti, LAYSOS Yazılım Reklam Pazarlama Bilişim Danışmanlık Sanayi Ticaret Limited Şirketi güvencesiyle sunulmaktadır.

Bu ay için güncel Google reklam kampanyaları konusunda bilgi almak için lütfen bizi arayın yada formu doldurun biz sizi hemen arayalım.

Birçok marka ve işletmenin Google reklam verme konusunda profesyonel çözüm ortağıyız.

.
Bir milyondan fazla işletme Google reklamlarından yararlanıyor. Siz de Google reklam hizmeti ile potansiyel müşterilerinize hemen ulaşabilirsiniz.
Tam olarak sunduğunuz ürün veya hizmetleri Google'da arayan potansiyel müşteriler sizi bulsun. Siz de yalnızca reklamınız tıklanıp web siteniz ziyaret edildiğinde veya telefonla arandığınızda ödeme yapın.

Web sitenize yeni müşteriler çekmek, internet üzerinden satışlarınızı artırmak veya marka bilinirliğinizi artırmak gibi farklı amaçlarınız olabilir. Google reklamları sayesinde hepsi mümkün.

Google reklamları konusunda uzman ekibimiz, reklam kurulumunuzu yaparken ve ilk reklamlarınızı oluştururken size yardım sağlayacaktır.

Google'da reklam verme ayrıcalığını siz de bizimle yaşayın

İşinizle ilgili Google'da her gün aramalar yapılıyor. Hedef kitlenize ulaşabilmeniz için profesyonel ekibimiz size de yardımcı olmaya hazır.

Ziyaret yoksa ödeme de yok

Yalnızca müşterileriniz reklamınızı tıklayıp web sitenizi ziyaret ettiğinde veya sizi aradığında ödeme yaparsınız. Diğer bir deyişle, Google'da reklamınız işe yaradığında para ödersiniz.

Reklamlarınızı yerel, ülke geneli yada küresel olarak yayınlayın

Reklamlarınızı belirli ülkelerdeki, bölgelerdeki veya şehirlerdeki ya da işletmenizden belirli bir uzaklıkta bulunan müşterilere hedefleyerek doğru müşterileri sizinle buluşturuyoruz ve bunun umulan sonucu olarak kârınızı artırmanıza yardımcı oluyoruz.

7/24 E-posta desteği

Bir sorunuz mu var? Bize 7/24 ulaşabileceğiniz e-posta adresimizle size yardımcı olmaya hazırız.

Bir milyondan fazla işletmenin Google'da reklam verme ayrıcalığından faydalandığını biliyor musunuz?

Bizimle iletişime geçin

Size en iyi şekilde yardımcı olmak için buradayız.

Siz de reklamınızı Google'da bugün yayınlayın. Ürün veya hizmetlerinizi Google'da arayan potansiyel müşteriler sizi bulsun.

Görüşler

Tümü