Web Tasarım

Web tasarım konusunda profesyoneller ile çalışın. İşletme sahipleri, sanatçılar, girişimciler ve daha birçoğu web tasarımı için LAYSOS'u tercih ediyor.
Web Tasarım

Kurumsal ve Profesyonel Web Tasarım

Web tasarım konusunda Türkiye'deki en iyi firmalardan biri olan LAYSOS ile çalışın. Herkes için uygun web tasarım fiyatları için bizimle iletişime geçin.

 

LAYSOS olarak sunduğumuz özellikleri diğerleriyle ne kadar kıyaslarsanız, bizi tercih etmek için o kadar sebebiniz olacak.


Google Sertifikası
LAYSOS, Google'ın Türkiye'deki resmi partner reklam ajansıdır.

İnternetin derinliklerinde kaybolan web sitesi yerine LAYSOS dijital pazarlama ajansı tecrübeleriyle optimizasyonu yapılmış altyapısıyla potansiyel müşterilerinize ulaşmanıza sağlayan profesyonel kurumsal bir web sitesi sunarız.

Online reklam / pazarlama altyapı optimizasyonu

Arama motorları ile uyumlu

Tüm mobil cihazlarla uyumlu web tasarımı

Modern tasarım ile en iyi kullanıcı deneyimiModern Web Tasarımı

Türkiye'deki ve dünyanın farklı ülkelerindeki en iyi web tasarımcılarıyla çalışırız. Sektörünüze özel en modern web tasarımları sunarız. Akıllı cep telefonları ve tabletler gibi tüm mobil cihazlarla uyumlu modern web tasarımları ile sektörünüzde fark yaratmanızı sağlarız.

Yönetim Panelli Web Tasarım

Yönetim panelli web sitesi sayesinde web tasarımın herhangi bir yerini kolayca değiştirebilir, sistem güvenliğini kontrol edebilir, sitenizin yedeğini alabilir, sitenizi düzenlemesi için istediğiniz kişilere yetki verebilir, sitenizi bir tıkla güncelleyebilir, sitenizi ziyaret eden kullanıcılara yönelik içerikler paylaşabilirsiniz. Kısacası yönetim panelli web tasarım hizmetimizle web sitenizin kontrolü sizde olur.

Müşterilerinize Ulaşın

İnternet dünyasının arka sokaklarında kaybolan bir web sitesi yerine işlek bir cadde müşterilerine ulaşan bir web sitesi düşünün. Google'da sizlerin sunduğu ürün veya hizmetleri arayan kişiler bulunuyor. Web sitenizi dilerseniz Google reklam hizmetimizle sizlerin ürün yada hizmetinizi internette arayanlarla buluşturabiliriz.

SEO Uyumlu Web Tasarım

Google gibi arama motorlarının algoritmalarındaki gelişmelerini her gün takip ederiz. SEO uyumlu web sitesi geliştiririz. Web tasarımlarının altyapısını SEO uyumlu olarak geliştiririz. Müşterileriniz Google gibi arama motorlarından sitenize kolayca ulaşabilirler.

Ziyaretçilerinizi Analiz Edin

Birçok web tasarım şirketi Google Analytics kurulumunu yapar; ancak optimizasyonunu yapmaz yada yapamaz. LAYSOS'un Analytics müşteri dönüşüm optimizasyonunu sayesinde hangi kanaldan müşterilerinizin size ulaştığını tespit edebilir ve bu kanallara yönelerek daha fazla müşteriye ulaşabilirsiniz. Sözün özü: Sıradan bir web sitesi yerine size kazandıran bir web sitesi sunarız.

Ücretsiz Teknik Destek

Her zaman kaliteli işler ile müşterilerimize eşsiz bir deneyim sunmayı amaçlarız. Sitenizin yıllık bakımları, teknik işleri gibi sorunlarla ilgilenmenize gerek yok. Her türlü teknik problemle yıl boyunca ücretsiz olarak ekibimiz ilgilenir.

Sadece harika olmak yetmez.

Web tasarımında harika sonuçları almakla yetinmeyiz. Mükemmeliyetçi tutkumuz harika sonuçları keşfetmeye çalışırken her zaman daha da iyi sonuçların peşinden gideriz.

Bizimle İletişime Geçin

Bize, projenizden bahsedin ve hemen modern bir web tasarımı sunalım.

Tavsiye

Tümü