Merhaba!

İnternette ayrıcalıklı olarak rakiplerinden her zaman önde olanların tercihi LAYSOS dünyasına hoş geldiniz.

LAYSOS olarak web tasarım, internet reklamları, SEO, e-ticaret, yazılım gibi daha birçok konuda alanında bilgili ve tecrübeli kişilerle çalışırız.

Gürsel Mah. İmrahor Cd. Premier Kampüs Ofis, No: 29, A Blok, Ofis No: A-48, 34400 Kâğıthane/İstanbul adresindeki şirketimiz 608 114 1647 numarasıyla Şişli Vergi Dairesine kayıtlı LAYSOS Yazılım Reklam Pazarlama Bilişim Danışmanlık San. ve Tic. Ltd. Şti. adıyla faaliyet göstermektedir. Günümüzde ise başta Türkiye olmak üzere dünyanın farklı ülkesinde birçok markaya, işletmeye, sanatçıya ve birçok kişiye hizmetler sunmaya devam ediyoruz.

Bireysel ve kurumsal bilişim çözümlerimizle daima sizin için çalışıyoruz.

Yeni reklam filmimiz yayınlandı. Buraya tıklayıp izleyin.

LAYSOS olarak müşterilerimizin dijital dünyada en başarılı sonuçları alması için çalışırız. Dijital pazarlama kanallarını bilgi ve tecrübelerimizle en iyi şekilde kullanırız.
İnternet reklamcılığı, SEO, web tasarım, e-ticaret ve sosyal medya alanları hizmet verdiğimiz başlıca konular arasında yer alıyor.

Müşteri Yorumları

Tümü

Sadece harika olmak yetmez.

Dijital pazarlamada harika sonuçları almakla yetinmeyiz. Mükemmeliyetçi tutkumuz harika sonuçları keşfetmeye çalışırken her zaman daha da iyi sonuçların peşinden gideriz.