E-Ticaret Sitesi

E-Ticaret Sitesi

Profesyonel bir e-ticaret sitesi kurmak artık çok kolay. İhtiyacınız olan tüm özellikleri barındıran bir e-ticaret sitesi yazılımı için buradayız.

Profesyonel bir e-ticaret sitesine sahip olun. Bugün LAYSOS ile iletişime geçin. Profesyonel bir e-ticaret sitesinin tüm özelliklerini içinde barındıran hazır bir e-ticaret sistemini hemen kuralım. Üstelik uygun fiyatlarla birçok özellikli... Rakiplerinizden ayrıcalıklı olarak e-ticarete hemen başlayın.

Dijital pazarlamanın her alanında faaliyet gösteriyoruz. E-ticaret sitenizi kurduktan sonra dilerseniz sektörünüze özel satış kanalları konusunda ücretsiz bilgi ve danışmanlık sağlarız. Böylece en kısa sürede müşterilerinize erişmenize yardımcı oluruz. Üstelik e-ticaret sitesi yazılımı için her yıl binlerce lira vermenize de gerek kalmadan!

Modern tasarımlı hazır e-ticaret sitesi ile müşterilerinize güven verin. Rakiplerinize göre modern ve kullanışlı bir e-ticaret sitesi her zaman bir adım önde olmanızı sağlayacaktır.

Yönetim Panelli

Sitenize ait yönetim paneli üzerinden tüm e-ticaret süreçlerinizi kolayca yönetebilirsiniz. Ürün girişi, sayfa düzenlemesi, SEO ayarları, sipariş kontrolü, müşteri yönetimi, hediye çekleri, toplu e-posta bülteni, raporlar ve istatistikler gibi daha onlarca özelliği tek bir yerden yönetin.

SEO Uyumlu

SEO uyumlu e-ticaret sitesi ile ürünlerinizi arama motorlarında arayan rakiplerinize göre daha avantajlı olursunuz. Çünkü SEO uyumlu e-ticaret siteleri arama motorlarında her zaman en iyi sıralamada yer alır. Böylece daha fazla kişiye erişirsiniz.

Mobil Cihaz Uyumlu

Tüm mobil cihazlarla uyumlu e-ticaret sistemi satın alın. Böylece ürünlerinizi mobil cihazlardan da arayan müşterilere kolayca ulaşabilirsiniz. 21 Nisan 2015 itibariyle Google artık mobil site uyumlu siteleri arama motorlarında daha iyi sıralamalarda yer alabiliyor.

Güvenlikli

Güvenliğiniz bizim için önemli. E-ticaret yazılımınızın altyapı güvenliğini en iyi şekilde kuruyoruz. Dilediğiniz zaman bir tıkla sistemin yedeğini alabiliyorsunuz.

Modern Tasarımlı

Sektörünüze özel modern e-ticaret tasarımı ile rakiplerinizden her zaman bir adım önde olmanızı sağlarız.

Ücretsiz Destek

Tüm müşterilerimize bize 7/24 ulaşabileceği destek e-posta adresimiz ve telefon numaramızla sürekli iletişimdeyiz.

Diğer şirketlerden alınan birçok e-ticaret yazılımlarının bile SEO, Adwords, e-ticaret danışmanlığı gibi dijital pazarlama faaliyetlerini bizim yaptığımızı biliyor musunuz?

Profeyonel E-Ticaret Sitesi

LAYSOS olarak sunduğumuz e-ticaret özelliklerini diğerleriyle ne kadar kıyaslarsanız, bizi tercih etmek için o kadar sebebiniz olacak.

Bizimle iletişime geçin

E-ticaret sitesi kurulumu ve diğer sorularınız bizimle şimdi iletişime geçin.

E-ticaret konusunda alanında uzmanlarla çalışın. En hesaplı e-ticaret sistesi fiyatları ve danışmanlık için bize buradan yada hemen aşağıdaki iletişim bilgilerimizden kolayca ulaşabilirsiniz.