Google Reklam

Google Reklam

Google reklam konusunda profesyonellerle çalışın. Google'da reklam vermenin ayrıcalığını yaşayın ve gelirlerinizi Google reklamları ile artırmaya başlayın.

Ürün ve hizmetinizi Google'da arayan potansiyel müşteriler reklamlarınızı tıklayıp sitenizi ziyaret ettikten sonra yada müşterileriniz sizi telefonla aradıktan sonra ücret öderseniz. Diğer bir deyişle, reklamınız işe yaradığında para ödemiş olursunuz. Kötü niyetli kullanıcılar reklamlarınızı sürekli tıklarsa bunlar için de hiçbir ücret ödemezsiniz.

Reklamlarınızı dünyanın istediğiniz herhangi bir ülkesinde, şehrinde yada belirli bir bölgesindeki hedef kitlenize iletebiliyoruz. Hatta işletmenizden veya mağazanızdan belirli bir uzaklıkta olan hedef kitleniz olan müşterilerinize de reklamlarınızı yapabiliyoruz. Rakiplerinize göre her zaman LAYSOS ile daha ayrıcalıklısınız.

İnternet sitenize yeni ziyaretçiler çekmek, internet üzerinden satışlarını artırmak yada marka algısı oluşturmak gibi farklı amaçlarınız olabilir. LAYSOS'un sunduğu Google reklam hizmeti sayesinde hepsi mümkün.

Maksimum fayda sağlayın

Müşterileriniz reklamlarınıza tıklayıp web sitenizi ziyaret ettiğinde veya sizi aradığında ödeme yaparsınız. Reklamınız işe yaradığında para ödemiş olursunuz.

Pazarlamada işi şansa bırakmayın

Google reklamları ile ürün veya hizmetinizi arayan hedef kitlenize odaklı en iyi reklam hizmetini alırsınız.

Doğru zaman, doğru yer

Reklamlarınızı istediğiniz ülkelerde, bölgelerde, şehirlerde reklam yapın. Hatta işletmenizin çevresinde bulunan ve sizin ürününüzü / hizmetinizi arayan hedef kitleniz olan müşterilere de ulaşabilirsiniz.

Stratejik reklam desteği alın

LAYSOS müşterilerine özel ve ücretsiz bu destek sayesinde diğer sunulan reklamlara kıyasla rakiplerinizden daha az maliyet ödeyerek daha fazla ve doğru kişilere ulaşın.

Kontrol her zaman sizde

Google'da reklamlarınızın kaç kez görüntülendiğini, tıklandığını görebilir; Hesabınızın detaylı kontrolünü ve takibini yapabilirsiniz.

Ücretsiz destek

Tüm müşterilerimize bize 7/24 ulaşabileceği destek e-posta adresimiz ve telefon numaramızla sürekli iletişimdeyiz.

Google Reklam Kupa

Alanında profesyonel Google reklam uzmanları ile çalışın

Birçok bilişim şirketine de Google reklam hizmetleri konusunda bizim destek verdiğimizi biliyor muydunuz? Google reklamları alanında profesyonel ve hemen hemen her sektörde tecrübesi bulunan uzmanlarımız reklamlarınızı en iyi şekilde yönetirken siz sadece müşterilerinize ve satışlarınıza odaklanın.


LAYSOS olarak, işletmenizin ihtiyaçlarını göz önüne alırız ve reklamcılık hedeflerinizi tanımlayarak hedef kitlenize özel reklamlar geliştiririz.

Tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek ve bugün iyi bir başlangıç yapmak

Google'da reklam verme ayrıcalığını siz de LAYSOS ile yaşayın. LAYSOS olarak sunduğumuz özellikleri diğer reklam verenlerle ne kadar kıyaslarsanız, bizi tercih etmek için o kadar sebebiniz olacak.


Reklamlarınızı oluşturmak ve optimize etmek gibi konularda reklamcılık hedefleriniz doğrultusunda uzman ekibimizden ücretsiz destek alabilirsiniz.

En İyi Google Reklam Hizmetleri

Sadece harika olmak yetmez.

Google reklamlarında harika sonuçları almakla yetinmeyiz. Mükemmeliyetçi tutkumuz harika sonuçları keşfetmeye çalışırken her zaman daha da iyi sonuçların peşinden gideriz.

Bizimle iletişime geçin

Google reklam hizmetleri konusunda bizimle şimdi iletişime geçin.

Google'da reklam verme konusunda alanında uzmanlarla çalışın. En hesaplı Google reklam fiyatları ve danışmanlık için bize buradan yada hemen aşağıdaki iletişim bilgilerimizden ulaşın.