Kamuoyu Duyurusu

No Comments

Değerli müşterilerimiz,

Kendisini “Google’dan arıyorum” diyerek Google’daki harita kaydınızın silineceği ve bu konuda sizden para isteyen çağrılara lütfen itibar etmeyiniz.

LAYSOS ise Google’ın Türkiye’deki resmi partner iş ortağıdır ve Türkiye’de kurumlar vergisine tabi %100 yerli sermaye ile limited şirketi olarak faaliyet göstermektedir. İlgili tüm şirket bilgilerimize https://laysos.com/iletisim/ adresinden erişebilirsiniz.

Yukarıdaki bilgilere ek olarak “Google merkezinden” arıyorum diyerek merkezleri olarak da şirketimizin telefon numaralarını veren kişi/ler ve/veya kurum/lar olduğu tespit edilmiştir.

Bu kişi/ler ve/veya kurum/lar hakkında emniyet güçlerine bilgi verilmiş olup ilgili kişi/ler ve/veya kurum/lar hakkında savcılığa suç duyurusunda bulunanacağımızı bildirmek isteriz.

Kamuoyuna saygı ile duyurulur.

LAYSOS Yazılım Reklam Pazarlama
Bilişim Danışmanlık San. Tic. Ltd. Şti.

Başta Türkiye olmak üzere dünyanın farklı ülkelerine SEO, SEM, E-Ticaret ve Dijital Pazarlama konularında profesyonel hizmetler sunarız.

Potansiyel Müşterilere Ulaşın

Dijital pazarlama ile ürünlerinizi yada hizmetinizi internette arayan potansiyel müşterilere profesyonel hizmetlerimizle ulaştırın. Sektörünüze özel dijital pazarlama stratejileri oluşturmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

See all posts
No Comments