Kariyer İlanı: Kurumsal Satış ve Pazarlama Uzmanı

No Comments

Türkiye’nin önde gelen dijital pazarlama ajanslarından biri olan LAYSOS Yazılım Reklam Pazarlama Bilişim Danışmanlık Sanayi Ticaret Limited Şirketi’nin İstanbul Şişli / Bomonti ofisi için Kurumsal Satış ve Pazarlama Uzmanı alımı yapılacaktır.

LAYSOS olarak Google reklamları başta olmak üzere internet reklamları ile alakalı hizmetlerimizin kurumsal firmalara satışını gerçekleştirecek ekip arkadaşları arıyoruz.

Adaylarda aradığımız zorunlu şartlar aşağıdaki gibidir:

  • İstanbul’da ikamet eden,
  • Satış pazarlaması konusunda en az 1 yıl tecrübesi olan,
  • Özellikle telefonda insanlarla iletişim becerisi, ikna kabiliyeti ve satış becerisi yüksek,

Adaylarda aradığımız diğer genel şartlar aşağıdaki gibidir:

  • İstanbul’da ikamet eden ve tercihen Şişli Bomonti’ye ulaşım sorunu olmayan,
  • Kurumsal satış süreçlerinde yoğun telefon ve e-posta trafiğini yönetebilecek,
  • Planlı ve organize olabilen, iş takibi konusunda dikkatli,
  • Diksiyonu düzgün ve sunum becerileri yüksek olan,

Bonuslar:

  • İngilizce, Arapça, Fransızca, Azerice ve Rusça başta olmak üzere herhangi bir dili ileri seviye (konuşma/yazma) biliyor olmak,

İş Detayı:

Kurumsal firmalara internet reklamcılığı veya web yazılım ile ilgili hizmetlerimizin satışını ve yönetimini yapmak. Satış sonrası müşteri memnuniyetini sağlamak. Kurumsal firmalar ile yapılacak olan görüşmeler ağırlıklı telefon üzerinden olmakla birlikte e-posta veya yüzyüze görüşmeler de gerçekleştirilmektedir.

NOT: Uygun görülen adaylarla iş sözleşmesi yapılacaktır. Kısa vadeli ve/veya geçici bir iş arayan adaylar için uygun bir pozisyon değildir. Yalnızca online başvurular değerlendirmeye alınacaktır. CV’nizi destek@laysos.com.tr adresine gönderebilirsiniz.

Başta Türkiye olmak üzere dünyanın farklı ülkelerine SEO, SEM, E-Ticaret ve Dijital Pazarlama konularında profesyonel hizmetler sunarız.

Potansiyel Müşterilere Ulaşın

Dijital pazarlama ile ürünlerinizi yada hizmetinizi internette arayan potansiyel müşterilere profesyonel hizmetlerimizle ulaştırın. Sektörünüze özel dijital pazarlama stratejileri oluşturmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

See all posts
No Comments