[SON 10 GÜN] 150 TL’lik Google Reklam Hediyesi

No Comments

Tam olarak sunduğunuz ürün veya hizmetleri Google’da arayan potansiyel müşteriler sizi bulur. Siz de yalnızca reklamınız tıklanıp web siteniz ziyaret edildiğinde veya telefonla arandığınızda ödeme yaparsınız. Diğer bir deyişle reklamlarınız işe yaradığında ücretlendirilsiniz.

Google reklamları ile müşterilerinize ulaşmak işte bu kadar kolay ve avantajlı.

Tek seferde 1.500 TL ve üzeri bakiye yüklemenizde 150 TL reklam hesabınıza otomatik tanımlanacaktır.

Google reklamları konusunda eğitici tek sayfada hazırladığımız özel site üzerinden aşağıdaki ek bilgilere de ulaşabilirsiniz.

150 TL’lik promosyondan yalnızca Google reklam ajansı olan LAYSOS müşterileri faydalanabilir. Paraya çevrilemez. Başka kampanyalarla birleştirilemez. Son katılım tarihi 15/07/2019 olup LAYSOS kampanyada değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Daha fazla bilgi için 0850 304 10 45 no.lu telefonumuzdan bilgi alabilirsiniz. 

Başvurunuzu Buradan Yapabilirsiniz.

Başta Türkiye olmak üzere dünyanın farklı ülkelerine SEO, SEM, E-Ticaret ve Dijital Pazarlama konularında profesyonel hizmetler sunarız.

Potansiyel Müşterilere Ulaşın

Dijital pazarlama ile ürünlerinizi yada hizmetinizi internette arayan potansiyel müşterilere profesyonel hizmetlerimizle ulaştırın. Sektörünüze özel dijital pazarlama stratejileri oluşturmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

See all posts
No Comments