Mobil Reklam ile İşletmenizin Telefon Trafiğini Artırın

No Comments

Google Mobil ReklamDünyada internet kullanımında mobilin payı artık yüzde 50’yi geçmiş durumda. Hal böyle olunca işin dijital pazarlama kısmı da kullanıcıların olduğu yere doğru kayıyor. Yani mobil reklam kavramının önemi arttı ve önümüzdeki dönemlerde de bu artış hızla devam edecek.

Durum dünya genelinde böyle iken peki Türkiye’de durum nedir? StatCounter’ın yeni yayınladığı son rapora göre, Türkiye’de internet kullanımının cihazlara göre dağılımı şöyle: Mobil %54,04, masaüstü %42,42 ve tablet %3,54 olarak belirtiliyor.

LAYSOS olarak her zaman dijital pazarlama çalışmalarımızı yeni bilgilerle besleriz ve dijital pazarlama çalışmalarımızı bu yönde yaparız. Sektörünüze ve işletmenize özel araştırma yapıp mobil reklam hizmetlerimizden siz de faydalanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kimler Faydalanabilir?

  • Yasalara aykırı olmayan tüm siteler,
  • Bir web sayfası sahibi olan kişiler ve işletmeler,
  • Google ve Yandex reklam hizmeti alan müşterilerimiz.

Mobil Reklam Avantajları Nelerdir?

  • Reklamlarınız yalnızca arama yapılabilen mobil cihazlarda gösterilir.
  • Yalnızca telefon numaranıza tıklama/dokunma yapıldığında ücretlendirme yapılır.
  • Hareket halindeki kullanıcıların da sizi aramasını kolaylaştırır.
  • Belirli gün ve saatlerde reklamlarınızı yapabilirsiniz.
  • Belirli ülke, il, ilçe ve hatta bulunduğunuz semtte reklamlarınızı yapabilirsiniz.

Mobil reklamcılık çalışmaları ile şirketinizin telefon trafiğini artırmak bizim için artık sıradan bir iş. Tek yapmanız gereken bugün iyi bir başlangıç yapmak ve bizimle buradaki bağlantı üzerinden iletişime geçmek. Yada siz de %54’lük kesim içerisinde olan ve şu an bu yazımızı mobilden okuyanlardansanız 0850 304 10 45 numarasının üzerine tıklamanız yeterli. 🙂

Yeni bir blog yazımızda yeniden görüşmek üzere. Bizi sosyal medyadan takip etmeyi unutmayın.

Başta Türkiye olmak üzere dünyanın farklı ülkelerine SEO, SEM, E-Ticaret ve Dijital Pazarlama konularında profesyonel hizmetler sunarız.

Potansiyel Müşterilere Ulaşın

Dijital pazarlama ile ürünlerinizi yada hizmetinizi internette arayan potansiyel müşterilere profesyonel hizmetlerimizle ulaştırın. Sektörünüze özel dijital pazarlama stratejileri oluşturmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

See all posts
No Comments