Facebook Reklamları Başarı Hikayesi: Sostrene Grene

No Comments

Facebook’ta video reklamları verip videolarınızın daha fazla izlenmesini sağlayarak işletmenizin satışlarına ciddi bir katkıda bulunabiliriz.

Danimarkalı ev tasarımı firması Søstrene Grene, Facebook’ta video reklamlarıyla satışlarını 6 kat artırdı.

facebook-reklam-sostrene-grene

Søstrene Grene, 1973’ten beri Danimarka üretimi ev eşyalarını ekonomik fiyatlarla satan bir aile şirketi. Amacı ise kuruluş hikayesini de paylaşarak ve marka olarak büyümekti. Facebook’ta video reklamları yaparak takipçi sayılarını %25 artırırken video kampanyalarının ardından satışlarını 6 kat artırdılar.

Søstrene Grene Uluslararası Pazarlama Müdürü Mads Jensen “En önemli taktiğimiz, müşterilerimizle diyalog başlatabilmek için doğru içeriği doğru formatta üretmek. Video bu açıdan son derece etkili oldu.”

LAYSOS olarak büyük, orta veya küçük ölçekli işletmenizi büyütmenize yardımcı olabiliriz. Hedef kitle odaklı Facebook reklam hizmetimiz ile siz de satışlarınızı artırabilirsiniz. Detaylar için Facebook Reklam sayfamız üzerinden bizimle şimdi iletişime geçin.

Başta Türkiye olmak üzere dünyanın farklı ülkelerine SEO, SEM, E-Ticaret ve Dijital Pazarlama konularında profesyonel hizmetler sunarız.

Potansiyel Müşterilere Ulaşın

Dijital pazarlama ile ürünlerinizi yada hizmetinizi internette arayan potansiyel müşterilere profesyonel hizmetlerimizle ulaştırın. Sektörünüze özel dijital pazarlama stratejileri oluşturmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

See all posts
No Comments