Mobil Uyumlu Site

No Comments

Tüm mobil cihazlarda herhangi bir sorun olmadan, kullanışlı, kolay erişilebilir ve çözünürlük sorunu olmayan sitelere mobil uyumlu site deniliyor. Mobil cihazlarda açılan her siteye de mobil uyumlu site demek doğru değildir. Bu konuda Google bize yardımcı olabilecek bir araç yayınladı.

Mobil cihazlardan yapılan aranma sayısının gittikçe artış göstermesi sebebiyle Google, mobil kullanıcılar için kullanışlı ve erişilebilir şekilde içerikler sunulmasını öneriyor. Kısacası mobil uyumlu site, arama motorları yani SEO için artık daha önemli bir hal aldı. Önümüzdeki dönemlerde mobil sitelerin önemi daha da artış gösterecek diyebiliriz.

Geçtiğimiz ay ise yeni Mobil Uyumluluk Testi sitesini devreye aldı. https://search.google.com/search-console/mobile-friendly adresine girerek site adresinizi yazmanı yeterli.

mobil uyumlu site

Arama motorlarıyla uyumlu bir site istiyorsanız siteniz mobil uyumlu olmalıdır.

Sitenizi mobil uyumlu hale getirmek yada arama motorlarıyla uyumlu yeni bir web tasarımı, e-ticaret siteleri için bizimle buraya tıklayıp iletişime geçebileceğinizi unutmayın.

Başta Türkiye olmak üzere dünyanın farklı ülkelerine SEO, SEM, E-Ticaret ve Dijital Pazarlama konularında profesyonel hizmetler sunarız.

Potansiyel Müşterilere Ulaşın

Dijital pazarlama ile ürünlerinizi yada hizmetinizi internette arayan potansiyel müşterilere profesyonel hizmetlerimizle ulaştırın. Sektörünüze özel dijital pazarlama stratejileri oluşturmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

See all posts
No Comments