Google Adwords Yeni Reklam Eklentisini Test Ediyor

No Comments

Google, arama sonuçlarında yeni bir Google reklam eklentisini test ediyor. Daha önceden Google mobil aramalarında reklam vereni ARA butonuna tıklayarak arayabiliyorduk. Artık yeni eklenti ile mesaj göndermek de mümkün olacak.

google-adwords-mesaj-gonderme

TEXT butonuna tıklayarak (Türkiye’de muhtemelen MESAJ butonu ile) karşı tarafa mesaj göndermek de mümkün olacak. Bu butona tıkladığınızda bir mesajlaşma uygulaması açılacak ve metin mesajınızı yazarak hızlı ve kolay bir şekilde karşı tarafa gönderebileceksiniz.

Google’dan bu özellik için gelen açıklama şu şekilde: “Biz her zaman müşterilerimizi ve reklam verenleri buluşturmak için yeni yollar deniyoruz.”

LAYSOS olarak sadece Google reklamlarını yönetmekle kalmıyoruz. Tüm müşterilerimizin yeni özelliklerden faydalanması ve daha fazla müşteriye ulaşması için yenilikleri de yakından takip ediyoruz. Dijital pazarlama konusunda tüm yeniliklerden haberdar olmak için dijital pazarlama blog sayfamızı takip etmeyi unutmayın.

Başta Türkiye olmak üzere dünyanın farklı ülkelerine SEO, SEM, E-Ticaret ve Dijital Pazarlama konularında profesyonel hizmetler sunarız.

Potansiyel Müşterilere Ulaşın

Dijital pazarlama ile ürünlerinizi yada hizmetinizi internette arayan potansiyel müşterilere profesyonel hizmetlerimizle ulaştırın. Sektörünüze özel dijital pazarlama stratejileri oluşturmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

See all posts
No Comments